יום שני , ספטמבר 25 2017
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בספורט 1 בשבוע הקרוב
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בספורט 1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 8.9 – 2.9

 

שבת 2.9

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 חגיגה אירופית על גבי גאורגיה – אירלנד (מוק' מונדיאל)  

21:35 חגיגה אירופית על גבי אוקראינה – טורקיה (מוק' מונדיאל)

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל

 

ספורט2HD

18:50 אלבניה – ליכטנשטיין (מוק' מונדיאל)

21:35 ספרד – איטליה (מוק' מונדיאל)

 

ספורט 3HD

14:25 ברדפורד – בריסטול רוברס (ליג 1)

16:55 דונקאסטר – פיטרבורו (ליג 1)

 

ספורט 4HD

18:25 חצי גמר אליפות אירופה בכדורעף גברים  

21:25 חצי גמר אליפות אירופה בכדורעף גברים  

 

ראשון 3.9

ספורט1 + ספורט1HD

13:25 קיל – מגדבורג (כדוריד גרמני)

15:55 פלנסבורג – ריין נקר לוון (כדוריד גרמני)  

18:50 חגיגה אירופית על גבי בלארוס – שבדיה (מוק' מונדיאל)  

21:35 חגיגה אירופית על יוון – בלגיה (מוק' מונדיאל)  

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל  

01:00 מירוץ נאסקר, דרלינגטון

 

ספורט2HD

16:25 פורטסמות – רותרהאם יונייטד (ליג 1)  

18:50 הולנד – בולגריה (מוק' מונדיאל)  

21:35 הונגריה – פורטוגל (מוק' מונדיאל)  

 

ספורט 3HD

18:25 אליפות אירופה בכדורעף גברים, משחק על המקום ה-3  

21:25 גמר אליפות אירופה בכדורעף גברים  

 

שני  4.9

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 ארמניה – דנמרק (מוק' מונדיאל)  

21:35 חגיגה אירופית על צפון אירלנד – צ'כיה (מוק' מונדיאל)  

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל  

03:00 WWE- Monday Night RAW

 

ספורט2HD

21:35 אנגליה – סלובקיה (מוק' מונדיאל)  

ספורט 3HD

21:35 פולין – קזחסטן (מוק' מונדיאל)

ספורט 4HD

21:35 סלובניה – ליטא (מוק' מונדיאל)  

 

שלישי 5.9

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 חגיגה אירופית על אירלנד – סרביה (מוק' מונדיאל)  

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל  

02:55 פראגוואי – אורוגוואי (מוק' מונדיאל)  

 

ספורט2HD

21:35 ליכטנשטיין – ספרד (מוק' מונדיאל)  

23:55 אקוואדור – פרו (מוק' מונדיאל)  

 

ספורט 3HD

19:25 צרפת – קזחסטן (מוק' יורו עד גיל 21)  

22:55 בוליביה – צ'ילה (מוק' מונדיאל)  

 

ספורט 4HD

23:20 קולומביה – ברזיל (מוק' מונדיאל)  

02:20 ארגנטינה – ונצואלה (מוק' מונדיאל)  

 

רביעי 6.9

ספורט1 + ספורט1HD

20:55 ריאל אוביידו – נומנסיה (גביע)

22:55 סראגוסה – גרנאדה (גביע)

 

חמישי 7.9

ספורט1 + ספורט1HD

19:55 מגדבורג – פוקסה ברלין (כדוריד גרמני)

22:55 אוסאסונה – אלבסטה (גביע)

 

שישי 8.9

ספורט1 + ספורט1HD

14:30 גואנגז'ו אברגראנדה – צ'אנגצ'ון יאטאי

19:25 דינאמו דרזדן – גרויתר פורת  

21:25 המבורג – לייפציג  

 

ספורט2HD

21:40 דרבי – האל (צ'מפיונשיפ)  

 

ספורט 3HD

16:30 בארסה TV

21:25 אנדרלכט – לוקרן  

 

בדוק גם

וידאו: טריילר לעונה 13 , כן 13

מי היה מאמין ש"על טבעי" תסחוב כל כך הרבה זמן? הנה טריילר לעונה ה-13 במספר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *