יום שני , יולי 16 2018
Home / טלויזיה / נשיא המדינה ובכירי תעשיית הטלוויזיה האמריקנית
נשיא המדינה ראובן ריבלין ובכירי תעשיית הטלוויזיה האמריקנית, צילום: מארק ניימן / לע"מ

נשיא המדינה ובכירי תעשיית הטלוויזיה האמריקנית

   להלן הודעה מטעם לשכת נשיא המדינה, שימו לב לשמות הגדולים שנפגשו איתו היום!

 

נשיא המדינה נפגש היום עם משלחת מפיקים ומנהלים בכירים מתעשיית הסרטים בהוליווד

 

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין נפגש היום, יום ראשון, י"ט באלול, 10 בספטמבר, עם משלחת מפיקים ומנהלים בכירים מתעשיית הסרטים בהוליווד מלווה בקונסול הכללי של ישראל בלוס אנג'לס שמואל (סאם) גרונדוורג, ובראשות אדם ברקוביץ', מנהל שותף של מחלקת הטלוויזיה בסוכנות אמנים יצירתיים (CAA), יחד עם דניאל גרובר מנהל שותף ב-CAA; ג'ון לנדגרף, John Landgraf, מנכ"ל FX Networks; ריצ'ארד לגרבייז יוצר וכותב במאי, כריסטוף ריאנדי, Christophe Riandee, סמנכ"ל חברת ההפקה גאומונט; דאג הרצוג, Doug Herzog, נשיא לשעבר של 'Viacom Music Entertainment Group'; מייקל רוטנברג, Michael Rotenberg; מייסד ושותף ב-'3 Arts Entertainment', וגארי "גז" אלזרקי, תסריטאי ובימאי.

 

בפגישה, סיפר הנשיא על זיכרונותיו מימי ראשית הדרך של תעשיית הטלויזיה והסרטים בישראל, על ילדותו בירושלים ועל כניסתה של הטלויזיה לישראל. הוא שיבח את פריצות הדרך הישראליות האדירות שנעשו בתעשייה ואמר: "במשך שנים רבות צפינו בתכניות הטלוויזיה שהפקתם אתם, וכיום גם אתם צופים בתכניות שמופקות אצלנו. יש לנו אפילו גיבורות על ישראליות."  

 

אדם ברקוביץ' ציין את הערכתו הרבה על שיתוף הפעולה הגדל בין תעשיית הבידור הישראלית והוליווד. הוא הודה לנשיא על קבלת הפנים שקיבלה המשלחת, ושאל אותו על תקוותיו לעתיד ישראל והאזור.

 

הנשיא דיבר על החשיבות של קידום הבנה בין כל הקהילות השונות בישראל ואמר: ״עלינו להתמודד עם המציאות, אנו חיים כאן יחד. אנו  חייבים להפסיק להרגיש שנגזר עלינו לחיות יחד ולהבין שנועדנו לחיות יחד."

 

כשנשאל על הפרס שניתן לאחרונה לסרט הישראלי "פוקסטרוט" בפסטיבל ונציה, אמר הנשיא, "לא צפיתי בסרט אבל בכוונתי לצפות בו. אני לא יודע אם אוהב אותו, אבל אני אצפה בו כפי שאני משתדל לצפות בכל יצירה קולנועית ישראלית.״

 

״באופן כללי,״ אמר הנשיא, ״אני אוהד גדול של הקולנוע הישראלי שהוא סמל לחופש היצירה והביטוי ולחוסנה של הדמוקרטיה הישראלית. הקולנוע הישראלי הוא אחד משגריריה המשמעותיים של ישראל בעולם בזכות איכותו, ובזכות הדרך בה הוא משקף פנים שונות של החיים בישראל, על כל האתגר והקסם שבכך.״

 

בסיום, הדגיש הנשיא את האחריות הגדולה של המשלחת ביכולתה לעצב את דעותיהם של אנשים ברחבי העולם, וקרא להם להיות שותפים בבניית ההבנה והכבוד המשותף בין כל העמים.  

 

בדוק גם

בחירות 2016: הוליווד מגיבה לעימות

   קבלו מגוון ציוצים משעשעים ומעניינים משלל כוכבי הוליווד, הרוב דמוקרטים כמובן אבל יש גם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *