יום חמישי , נובמבר 23 2017
Home / טלויזיה / לוח שידורי ערוצי צ'רלטון לשבוע הקרוב
לוגו צ'רלטון

לוח שידורי ערוצי צ'רלטון לשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 15.9 – 9.9

שבת 9.9

ספורט1 + ספורט1HD

13:55 אינגולשטאט (כהן) – ארצגבירגה אווה (בונדסליגה 2)

16:20 פרייבורג – דורטמונד

17:00 חגיגה אנגלית  על גבי לסטר – צ'לסי ופרייבורג – דורטמונד

18:55 סיכום היום באנגליה וגרמניה

19:20 סטוק – מנצ'סטר יונייטד

21:40 איאקס – זוולה

02:30 (בין שבת לראשון) מירוץ נאסקר, ריצ'מונד

ספורט2HD

14:15 מנצ'סטר סיטי – ליברפול

16:50 אברטון – טוטנהאם

18:55 יובנטוס – קייבו

21:55 אתלטיקו מיניירו – פלמיירס

24:55 סאו פאולו – פונטה פרטה

05:15 (בין שבת לראשון) רומן גונזאלס – סריסקאט סור רונגויסאי (איגרוף)  

ספורט 3HD

16:50 ארסנל – בורנמות

19:00 (19:15 KO) הפועל חיפה – בני יהודה עם פריצות למ.ס. אשדוד – הפועל ק"ש      

22:25 פורטו – שאבס

ספורט 4HD

14:30 שנדונג לוננג – ג'יאנגסו סונינג

17:40 (18:00 KO) מכבי ת"א – בני סכנין

20:10 (20:30 KO) הפועל ב"ש – הפועל אשקלון

22:30 ראיון מיוחד עם תומר חמד

 

ראשון 10.9

ספורט1 + ספורט1HD

13:25 הרנביין – פ.ס.וו. איינדהובן

15:20 ברנלי – קריסטל פאלאס

17:50 סוונזי – ניוקאסל

19:55 (20:15 KO) הפועל עכו – מכבי חיפה

ספורט2HD

13:25 אינטר – ספאל

15:55 לאציו – מילאן

18:55 ספרטה פראג (בן חיים) – קרבינה

21:40 בולוניה – נאפולי

24:00 ריבר פלייט – באנפילד

02:00 לאנוס – בוקה ג'וניורס

ספורט 3HD

14:30 הביי צ'יינה – גואנגז'ו R&F (זהבי)

16:20 הרטה ברלין – ורדר ברמן

18:50 שאלקה – שטוטגרט

21:55 סאנטוס – קורינתיאנס

24:55 בוטפוגו – פלמנגו

ספורט 4HD

13:55 דינאמו מוסקבה – זניט

15:55 ורונה – פיורנטינה

18:55 סטנדארד ליאז' – שרלרואה

 

שני  11.9

ספורט1 + ספורט1HD

21:50 ווסטהאם – האדרספילד

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2HD

21:25 נירנברג – סט. פאולי (בונדסליגה 2)

 

שלישי 12.9

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 מנ' יונייטד – באזל (ליגת האלופות)

ספורט2HD

03:40 (בין שלישי לרביעי) סרו פורטניו – ג'וניור (שמינית גמר סודאמריקנה)

ספורט 3HD

03:40 (בין שלישי לרביעי) אינדפנדיינטה – את' טוקומאן (שמינית גמר סודאמריקנה)

 

רביעי 13.9

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 טוטנהאם – דורטמונד (ליגת האלופות)

03:40 (בין רביעי לחמישי) קורינתיאנס – ראסינג (שמינית גמר סודאמריקנה)

ספורט2HD

01:10 (בין רביעי לחמישי) סן לורנסו – לאנוס (רבע גמר ליברטדורס)

03:40 (בין רביעי לחמישי) ספורט רסיפה – פונטה פרטה (שמינית גמר סודאמריקנה)

ספורט 3HD

01:10 (בין רביעי לחמישי) שאפקואנסה – פלמנגו (שמינית גמר סודאמריקנה)

03:40 (בין רביעי לחמישי) ברצלונה (אקוודור) – סאנטוס (רבע גמר ליברטדורס)

ספורט 4HD

03:40 (בין רביעי לחמישי) בוטפוגו – גרמיו (רבע גמר ליברטדורס)

 

חמישי 14.9

ספורט1 + ספורט1HD

19:45 סלביה פראג – מכבי ת"א (הליגה האירופית) לא סופי

ספורט2HD

19:50 חגיגה אירופית על גבי אטאלנטה – אברטון (הליגה האירופית)

21:55 חגיגה אירופית על גבי סטיאווה בוקרשט – ויקטוריה פלזן (הליגה האירופית)

01:10 (בין חמישי לשישי) פלומיננסה – קיטו (שמינית גמר סודאמריקנה)

03:40 (בין חמישי לשישי) סנטה פה – ליברטאד (שמינית גמר סודאמריקנה)

ספורט 3HD

19:50 אוסטריה וינה – מילאן (הליגה האירופית)

21:55 ארסנל – קלן (הליגה האירופית)

ספורט 4HD

21:50 הפועל ב"ש – לוגאנו (הליגה האירופית) לא סופי

03:40 (בין חמישי לשישי) חורחה ווילסטרמן – ריבר פלייט (רבע גמר ליברטדורס)

 

שישי 15.9

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 אוניון ברלין – בראונשווייג (בונדסליגה 2)

21:25 האנובר – המבורג עורך

ספורט2HD

16:30 בארסה TV

21:50 בורנמות – ברייטון (חמד) עורך

ספורט 3HD

21:25 קלאב ברוז' (רפאלוב) – מכלן

 

בדוק גם

בואו נדבר על זה: המתים המהלכים עונה 8 פרק 5

מדוע אנחנו כאן? ניגן מאמין בכל ליבו שהוא כאן כדי להציל אנשים. הוא אוהב להרוג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *