יום שבת , יוני 23 2018
Home / טלויזיה / ערב שידורים מיוחד לציון פיגועי 11 בספטמבר

ערב שידורים מיוחד לציון פיגועי 11 בספטמבר

 

 

-ערב שידורים מיוחד לציון פיגועי 11 בספטמבר-

 

לשחק את אלוהים

PLAYING GOD

שני, 11.09, בשעה 22:00 ב- HOT8 וב-HOTVOD

שידור נוסף בשישי, 15.09, בשעה 21:00

 

חייו של מי שווים יותר: לוחם אש שנהרג באסון התאומים בעודו מציל חיים או סוכן בורסה שנהרג באותו אירוע בדיוק? סיפורו של עו"ד קן פיינברג, האיש שמונה ע"י הקונגרס האמריקאי לנהל את מתן הפיצויים לקורבנות פיגועי ה- 11/09.

פיינברג הציע לפגוש את כל קורבנות האסון ובני משפחותיהם באופן אישי, עם זאת, מודל החישוב שלו באשר לגובה הפיצוי עורר סערה ציבורית רחבה. בעקבות מינויו הפך פיינברג למומחה הפיצויים המפורסם ביותר בעולם שנאלץ כל פעם מחדש להתמודד עם דילמות מורכבות במיוחד. מאז אין טרגדיה לאומית בארה"ב מבלי שפיינברג נקרא למלא את תפקידו.

גרמניה 2017

 

 

 

 

11/9: אמת, שקרים וקנוניות

9/11TRUTH, LIES AND CONSPIRACIES

שני, 11.09, בשעה 23:40 ב- HOT8 וב-HOTVOD

שידור נוסף בשישי 15.09 בשעה 22:40

 

האם האמת מאחורי אירועי ה-11 בספטמבר נקברה תחת ההריסות? הסרט מעורר דיון מחודש בתאוריות הקונספירציה העיקריות סביב אירועי ה-11 בספטמבר ואף מציג את קרובי המשפחה של הקורבנות המאמינים שממשלת ארה"ב משקרת להם עד עצם היום הזה.

מלבד תאוריות קונספירציה שונות הכוללות את הטענה שמרכז הסחר העולמי הופצץ ע"י חומרי נפץ- מובאות עדויות של קרובי המשפחה של הקורבנות, אנשי עיתונות ובכירים הסבורים שממשלת ארה"ב מסתירה את האמת על פיגועי ה-11 בספטמבר ומטייחת את האמת. כמו כן, גורמים פנימיים לשעבר טוענים כי סוכנויות המודיעין נכשלו וכי ניתן היה למנוע את האסון.

בדוק גם

מאחורי הסורגים: בתי הכלא הקשוחים בעולם

  מאחורי הסורגים: בתי הכלא הקשוחים בעולם Behind Bars – The World´s Toughest Prisons   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *