יום חמישי , נובמבר 23 2017
Home / טלויזיה / שידורי ערוצי ספורט1 לשבוע הבא
לוגו צ'רלטון

שידורי ערוצי ספורט1 לשבוע הבא

לוח שידורים ערוצי ספורט1: 1.9 – 26.8

שבת 26.8

ספורט1 + ספורט1HD

06:00 (שבת בבוקר) גלורי קיקבוקסינג, שיקאגו

14:20 בורנמות – מנצ'סטר סיטי

16:50 חגיגה אנגלית על ווטפורד – ברייטון (חמד)

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 מנצ'סטר יונייטד – לסטר

21:40 רומא – אינטר

24:40 ספיישל לקראת מייוותר – מקגרגור

04:00 פלויד מייוותר – קונור מקגרגור (מלחמת העולמות

ספורט2HD

13:00 טריאתלון נשים, שטוקהולם

16:50 ניוקאסל – ווסטהאם

18:55 גנואה – יובנטוס

22:25 ריו אבה – בנפיקה

02:00 אינדפנדיינטה – הורקאן

ספורט 3HD

13:55 ארצגבירגה אווה – נירנברג (בונדסליגה 2

16:20 חגיגה גרמנית על גבי ורדר ברמן – באיירן מינכן

20:00 (20:15 KO) מכבי נתניה – הפועל עכו

22:30 דורטמונד – הרטה ברלין

24:55 קורינתיאנס – אתלטיקו גויאניינסה

ספורט 4HD

17:55 זברויובקה ברנו – ספרטה פראג (בן חיים)

20:15 (20:30 KO) מכבי פ"ת – הפועל חיפה

 

ראשון 27.8

ספורט1 + ספורט1HD

15:20 צ'לסי – אברטון

17:45 ליברפול – ארסנל

20:00 (20:10 KO) הפועל ק"ש – מכבי ת"א

23:55 בוקה ג'וניורס – אולימפו (מחזור הפתיחה בארגנטינה)

02:00 טמפרליי – ריבר פלייט (מחזור הפתיחה בארגנטינה)

ספורט2HD

15:20 ווסט ברומיץ' – סטוק

17:50 טוטנהאם – ברנלי

19:55 ספורטינג ליסבון – אשטוריל

22:10 בראגה – פורטו

24:55 קרוזיירו – סאנטוס

ספורט 3HD

13:25 פיינורד – ווילם II

15:25 קלאב ברוז' (רפאלוב) – סטנדארד ליאז'

17:25 צסק"א מוסקבה (נאתכו) – אחמט גרוזני

19:55 זניט – רוסטוב

21:45 פיורנטינה – סמפדוריה

ספורט 4HD

13:25 מגדבורג – הוטנברג (כדוריד גרמני)

16:20 לייפציג – פרייבורג

18:50 האנובר – שאלקה

21:40 מילאן – קליארי

 

שני  28.8

ספורט1 + ספורט1HD

20:15 (20:30 KO) בית"ר ירושלים – מ.ס. אשדוד

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2HD

21:25 קייזרסלאוטרן – בראונשווייג (בונדסליגה 2)

03:00 (בין שני לשלישי) אסטודיאנטס – ארסנל

ספורט 3HD

18:25 סלובניה – בולגריה (אליפות אירופה בכדורעף גברים)

21:25 אליפות אירופה בכדורעף גברים

 

חמישי 31.8

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 חגיגה אירופית על בלגיה – גיברלטר (מוק' מונדיאל)

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל

01:25 (בין חמישי לשישי) צ'ילה – פראגוואי (מוק' מונדיאל)

03:35 (בין חמישי לשישי) ברזיל – אקוואדור (מוק' מונדיאל

ספורט2HD

21:35 צרפת – הולנד (מוק' מונדיאל)

23:55 ונצואלה – קולומביה (מוק' מונדיאל)

01:50 (בין חמישי לשישי) אורוגוואי – ארגנטינה (מוק' מונדיאל)

05:10 (בין חמישי לשישי) פרו – בוליביה (מוק' מונדיאל)

ספורט 3HD

18:25 רבע גמר אליפות אירופה בכדורעף גברים

21:35 שוייץ – אנדורה (מוק' מונדיאל)

ספורט 4HD

21:35 קפריסין (רב"ש) – בוסניה (מוק' מונדיאל)

 

שישי 1.9

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 חגיגה אירופית על גבי דנמרק – פולין (מוק' מונדיאל)

23:45 סיכום היום במוק' המונדיאל

ספורט2HD

21:35 צ'כיה – גרמניה (מוק' מונדיאל)

ספורט 3HD

16:30 בארסה TV

21:35 ליטא – סקוטלנד (מוק' מונדיאל)

ספורט 4HD

21:00 דיימונד ליג, בריסל (תחרות סיום הסבב)

 

בדוק גם

בואו נדבר על זה: המתים המהלכים עונה 8 פרק 5

מדוע אנחנו כאן? ניגן מאמין בכל ליבו שהוא כאן כדי להציל אנשים. הוא אוהב להרוג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *