יום שני , יוני 25 2018
Home / טלויזיה / ספטמבר 2017 בערוץ החיים הטובים

ספטמבר 2017 בערוץ החיים הטובים


ערוץ החיים הטובים: אפיק 31 ב- yesוערוץ 37 ב-HOT

עקרות בית אמיתיות: דאלאס The Real Housewives of Dallas  
סדרה חדשה!
ימי שישי, החל מה-1 בספטמבר בשעה 18:45 
התכנית המקורית, "עקרות הבית של מחוז אורנג'", עלתה לשידרה במרץ 2006 והפכה במהרה ללהיט חסר מעצורים שהניב שמונה ספינאופים המתרחשים כל אחד בעיר אחרת בארה"ב. כמו קודמותיה, גם "עקרות הבית של דאלאס" תעקוב אחר חיי השפע והמותרות של 7 עקרות בית אמידות. 
המטבח המנצח ניו זילנד 2 My Kitchen Rules New  Zealand  
עונה חדשה!
ימי ראשון-חמישי, החל מה-3 בספטמבר בשעה 18:00 
עונה חדשה לגרסא הניו-זילנדית של ריאליטי האוכל האוסטרלי. זוגות מתמודדים (המייצגים מחוזות שונים בניו זילנד) מתחרים זה בזה במטרה להפוך בית רגיל למסעדה מתפקדת הפתוחה לעסקים. כל פרק יתמקד ביום הבישולים וההכנות של אחת הקבוצות, האמורה להגיש בסופו ארוחה בת שלוש מנות לשופטים ולקבוצות המתחרות.  

רצועת דוקו חדשה בימי שלישי בערוץ החיים הטובים!
מפיקת המסיבות של המיליונרים Millionaire Party Planner סרט חדש!
יום שלישי, ה-5 בספטמבר בשעה 22:40 
מבט אקסקלוסיבי אל פועלה של ליז טיילור, מתכננת מסיבות המתמחה באירועי יוקרה לעשירי בריטניה. במהלך 30 השנים האחרונות ניהלה טיילור מביתה שבמנצ'סטר כ-100 מסיבות ענק בשנה, ביניהן נשפי צדקה שגייסו מאות אלפי פאונד. כשכל לקוח שלך הוא מיליונר קפריזי, בכי היסטרי והתקפי הזעם הם עניין יומיומי. הסרט יבחן את האימפריה שבנתה סביבה טיילור ואת מחיר ניהולה.

השנה באופנה: 2016 The Year in Fashion: סרט חדש!
יום שלישי, ה-12 בספטמבר בשעה 22:40 
כל שנה מביאה עימה לוק טרי, טרנדים עדכניים, מעצבים פורצי דרך ודוגמניות חדשות. חלקם בלתי נשכחים, בעוד את היתר היינו מעדיפים לשכוח, אך כולם מעניקים לשנה את אופייה הייחודי. הסרט יסקור את נקודות הציון השונות של התעשייה ב-2016: התהומות, השיאים והמורשת שתשרוד גם בשנים הבאות.

מלון מרצ'נט Inside The Merchant Hotel  מיני סדרה בשלושה פרקים
ימי שלישי, ה-19 וה-26 בספטמבר וה-3 באוקטובר בשעה 22:40 
מבט אל מאחורי הקלעים של מלון היוקרה בבלפסט, אירלנד. שני חלקיו של הסרט יעקבו אחר שגרת היומיום של המוסד הנחשב ושלל אתגרים שהוא מציב בפני עובדיו, כגון: החניית צי של מכוניות יוקרה, ניקוי הנברשת הגדולה באירלנד, חיפוש אחר עץ אשוח חגיגי במיוחד, אירוח המלונאים האיריים הנחשבים ביותר ועוד.

בדוק גם

וידאו: "ג'סטה" בבכורה טלוויזיונית

ערוץyes קולנוע ישראלי חוגג את תחילת החופש הגדול עם סרט הנוער המצליח של הקיץ האחרון: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *