יום חמישי , אוגוסט 24 2017
Home / טלויזיה / לוח שידורי ערוצי ספורט1 לשבוע הקרוב
לוגו ספורט4

לוח שידורי ערוצי ספורט1 לשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 18.8 – 12.8

 

שבת 12.8

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 ווטפורד – ליברפול (מחזור הפתיחה בפרמיירליג)

16:50 חגיגה אנגלית על גבי אברטון – סטוק (מחזור הפתיחה בפרמיירליג)

18:55 סיכום היום באנגליה ולקראת ברייטון – מנ' סיטי

19:20 ברייטון (חמד, כיאל) – מנצ'סטר סיטי (מחזור הפתיחה בפרמיירליג)

22:00 חצי גמר טורניר מונטריאול, טניס

03:00 חצי גמר טורניר מונטריאול, טניס

 

ספורט2HD

16:50 צ'לסי – ברנלי (מחזור הפתיחה בפרמיירליג)

19:25 פ.ס.וו. איינדהובן – אלקמאר (מחזור הפתיחה בהולנד)

21:40 הראקלס – איאקס (מחזור הפתיחה בהולנד)

24:55 ויטוריה – אבאי

 

ספורט 3HD

14:30 שנדונג לוננג – שנגחאי שנחואה

17:25 צסק"א מוסקבה (נאתכו) – ספרטק מוסקבה

19:25 מידלסברו – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ)

21:25 אינטר – בטיס (הכנה)

 

ספורט 4HD

16:25 קמניץ  – באיירן מינכן (גביע)

19:25 ארפורט  – הופנהיים (גביע)

21:40 וורצבורג קיקרס – ורדר ברמן (גביע)

 

ראשון 13.8

ספורט1 + ספורט1HD

10:25 גויז'ו זיצ'נג – גואנגז'ו R&F  (זהבי)

15:20 ניוקאסל – טוטנהאם (מחזור הפתיחה בפרמיירליג)

17:45 מנצ'סטר יונייטד – ווסטהאם (מחזור הפתיחה בפרמיירליג)

22:50 ברצלונה – ריאל מדריד (סופרקאפ ספרדי, משחק ראשון)

 

ספורט2HD

15:25 פיינורד – טוונטה (מחזור הפתיחה בהולנד)

18:55 סלובן ליברץ – ספרטה פראג (בן חיים)

21:40 יובנטוס – לאציו (סופרקאפ איטלקי)

 

ספורט 3HD

16:25 דורפמרקינגן – לייפציג (גביע)

19:55 זניט – אחמט גרוזני

23:00 גמר טורניר מונטריאול, טניס

 

ספורט 4HD

14:30 שנגחאי – צ'ונגצ'ינג ליפאן

16:25 מינכן 1860 – אינגולשטאט (כהן, גביע)

19:25 מגדבורג – אאוגסבורג (גביע)

22:10 טונדלה – פורטו

24:55 בוטפוגו – גרמיו

 

שני  14.8

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 ברלינר דינאמו – שאלקה

21:40 האנזה רוסטוק – הרטה ברלין (גביע)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2HD

22:55 שאבס – בנפיקה

 

ספורט 3HD

18:00 (עד 24:00) טורניר סינסינטי, טניס

02:00 (עד 05:30) טורניר סינסינטי, טניס

 

שלישי 15.8

ספורט1 + ספורט1HD

18:00 (עד 24:00) טורניר סינסינטי, טניס

02:00 (עד 05:30) טורניר סינסינטי, טניס

 

רביעי 16.8

ספורט1 + ספורט1HD

23:50 ריאל מדריד – ברצלונה (סופרקאפ ספרדי, גומלין)

 

ספורט2HD

18:00 (עד 24:00) טורניר סינסינטי, טניס

02:00 (עד 05:30) טורניר סינסינטי, טניס

 

חמישי 17.8

ספורט 3HD

18:00 (עד 04:00) שמינית גמר טורניר סינסינטי, טניס

 

שישי 18.8

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 דארמשטאט – סט. פאולי (בונדסליגה 2)  

21:20 באיירן מינכן – לברקוזן (מחזור הפתיחה בבונדסליגה)

 

ספורט2HD

15:00 (עד 19:00) כדורעף חופים, לטביה (שדר אנגלי)

21:40 ברטון – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ)

 

ספורט 3HD

16:30 בארסה TV

20:00 רבעי גמר 1-2 טורניר סינסינטי, טניס

02:00 רבעי גמר 3-4 טורניר סינסינטי, טניס

 

ספורט 4HD

21:10 ספרטה פראג (בן חיים) – סלובצקו

 

בדוק גם

שידורי ערוצי צ'רלטון בשבוע הבא

לוח שידורים ערוצי ספורט1 11.8 – 5.8   שבת 5.8 ספורט1 + ספורט1HD 14:30 בייג'ין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *