יום רביעי , יולי 18 2018
Home / כללי / עדכון תאריכים- קולנוע לב
לוגאן לאקי

עדכון תאריכים- קולנוע לב

17.8 לוגאן לאקי | Logan Lucky

תארו לכם מה היה קורה אילו את השוד המסחרר שראינו כולנו ב"אושן 11" היו מבצעים לא חבורה של פושעי צמרת מתוחכמים, אלא שני אחים לא יוצלחים, האחד בלי יד והשני צולע, החוברים יחדיו לאסיר בדימוס חובב חומרי נפץ? לא בטוח שהפשע המושלם היה יוצא לפועל אבל בטוח שזה יהיה מצחיק…

הקומדיה החדשה של סטיבן סודרברג היא קומדיה פרועה ומשתוללת, כאשר סביבת השוד הפעם היא לא הקזינו הנוצץ בווגאס אלא זירת מרוצי המכוניות של נאסק"ר הזוהרת לא פחות. את שני האחים מגלמים צ'אנינג טייטום (כבר שותף קבוע של סודרברג) ואדם דרייבר, עם חיזוק מפתיע של דניאל קרייג המחליף את החליפה האלגנטית של ג'יימס בונד בבגדי אסיר צבעוני במיוחד…

טריילר: https://www.youtube.com/watch?v=X92ogw-QK6c

 

ספטמבר

14.09 יוצא מן הכלל | Le Redoubtable
ביוגרפיה של הבמאי הצרפתי ז'אן לוק גודאר, המסופרת דרך מבטה של אן ויאזמסקי, שחקנית בת 17 בה התאהב ועימה התחתן.

פריז, 1967. ז'אן-לוק גודאר, הבמאי הצרפתי הבולט בדורו, מצלם את הסרט "הסינית" בכיכובה של שחקנית הקולנוע הצעירה אן ויאזמסקי והשניים מתאהבים על הסט. מאושרים, מאוהבים ומהופנטים, הם נישאים. בעקבות מרד הסטודנטים וכשלון הסרט החדש עם יציאתו לאקרנים עובר גודאר משבר שמחולל בו שינוי עמוק – מבמאי כוכב לאאוטסיידר הפועל מחוץ לזרם המרכזי. הוא היה מהפכן, פורץ גבולות, הרסני, מבריק, התמיד בבחירותיו עד שהוא הגיע לנקודת השבירה.
סרטו החדש של במאי "הארטיסט", זוכה פרס האוסקר מישל הזנוויציוס, ובכיכובו של לואי גארל, הוא מחווה סגנונית ומרתקת לבמאי הגל הצרפתי החדש- קומדיה פרועה, שנונה, אינטליגנטית ומרגשת.
https://www.youtube.com/watch?v=Wv4I_K5i7nY

 

 

21.09 בחזרה לבורגונדי | Back to Burgundy

"בחזרה לבורגנדי" הוא סרטו החדש של הבמאי סדריק קלאפיש הנודע בסרטיו "פריז פינת ניו יורק", ו"פריז".
לאחר מות אביו, חוזר ז'אן לאחוזה המשפחתית שממנה נעדר שנים רבות, למפגש עם אחותו ואחיו. את כוס היין הראשונה שלהם הם לגמו בגיל שלוש. לימדו אותם להריח לפני הטעימה, לגלגל על הלשון, לימדו אותם לזהות את המתיקות הנכונה של הענב, מתי לבצור בצל ומתי בשמש, אבל לא לימדו אותם לאהוב ולכבד זה את זה. עתה יהיה עליהם להניח בצד את מטעני העבר הרבים ביניהם, ולהחליט במשותף על עתידו של העסק המשפחתי המפואר ועל הבית שאוצר בתוכו זיכרונות שונים עבורם- האחד בכלל חולם להפוך את כל האחוזה למלון ספא, האחר מבקש לחזור לאוסטרליה אל בנו הקטן, והשלישית פשוט לא מוכנה לאפשר לשכן היריב להשתלט על אדמותיהם.
קלאפיש לוקח אותה למסע בארץ היין הקסומה של בורגנדי: הנופים, הארומה, הקסם של המקום ושל האנשים שחייהם סבים סביב היין זה דורות רבים והדילמה המשפחתית- האם לשמור על העבר או להביט קדימה, לעבר העתיד?

 

https://www.youtube.com/watch?v=bl7MyLMRh1c

 

 

בדוק גם

עדכון תאריכי יציאת סרטים בקולנוע לב

עדכון תאריכי יציאה של בתי קולנוע לב. מרץ 22.03 – אהבה בדרכים | Leisure Seeker …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *