יום חמישי , נובמבר 23 2017
Home / טלויזיה / שידורי ערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט4

שידורי ערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 25.8 – 19.8

 

שבת 19.8

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 סוונזי – מנצ'סטר יונייטד

16:50 חגיגה אנגלית על גבי לסטר – ברייטון (חמד)

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 סטוק – ארסנל

21:40 ורונה – נאפולי

04:00 טרנס קרופורד – ז'וליוס אינדונגו, איגרוף

 

ספורט2HD

14:10 שפילד יונייטד – בארנסלי (צ'מפיונשיפ)

16:50 ליברפול – קריסטל פאלאס

19:00 (KO 19:15) הפועל חיפה – הפועל אשקלון עם פריצות להפועל רעננה – הפועל ק"ש, (מחזור הפתיחה בליגת העל)

22:25 בנפיקה – בלננסש

24:55 פלמנגו – אתלטיקו גויאניינסה

 

ספורט 3HD

13:55 פורטונה דיסלדורף – קייזרסלאוטרן (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי וולפסבורג – דורטמונד (מחזור הפתיחה בבונדסליגה)

18:50 יובנטוס – קליארי (משחק פתיחת העונה באיטליה)

21:00 חצי גמר טורניר סינסינטי, טניס

02:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר טורניר סינסינטי, טניס


 

ספורט 4HD

14:55 אורל – צסק"א מוסקבה (נאתכו)

17:30 (18:00 KO) מ.ס. אשדוד – מכבי פ"ת (מחזור הפתיחה בליגת העל)

20:10 (20:30 KO) הפועל ב"ש – מכבי נתניה (מחזור הפתיחה בליגת העל)

           

ראשון 20.8

ספורט1 + ספורט1HD

15:20 האדרספילד – ניוקאסל  

17:45 טוטנהאם – צ'לסי

19:55 פורטו – מורירנסה

23:00 גמר טורניר סינסינטי, טניס

 

ספורט2HD

14:30 גואנגז'ו R&F (זהבי) – שנדונג לוננג

17:00 דיימונד ליג, ברמינגהאם

18:55 קורטרייק – קלאב ברוז' (רפאלוב)

21:55 באהייה – ואשקו

24:55 פלמיירס – שאפקואנסה

 

ספורט 3HD

13:00 ראלי גרמניה (שדר אנגלי)

14:25 אינגולשטאט (כהן) – יאן רגנסבורג (בונדסליגה 2)

16:25 פרייבורג – פרנקפורט (מחזור הפתיחה בבונדסליגה)

18:50 מנשנגלאדבך – קלן (מחזור הפתיחה בבונדסליגה)

21:40 לאציו – ספאל (מחזור הפתיחה באיטליה)

ספורט 4HD

13:25 אקסלסיור – פיינורד

15:25 איאקס – כרונינגן

17:40 נאק ברדה – פ.ס.וו. איינדהובן

21:40 אינטר – פיורנטינה (מחזור הפתיחה באיטליה)

 

שני  21.8

ספורט1 + ספורט1HD

20:10 (20:30 KO) בני יהודה – מכבי חיפה (מחזור הפתיחה בליגת העל)

03:00 WWE- Monday Night RAW

 

ספורט2HD

21:50 מנצ'סטר סיטי – אברטון

ספורט 3HD

21:25 ארמיניה בילפלד – בוכום (בונדסליגה 2)

 

שלישי 22.8

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 שפילד יונייטד – לסטר (גביע הליגה)

 

ספורט2HD

03:40 (בין שלישי לרביעי) אתלטיקו טוקומאן – אינדפנדיינטה (שמינית גמר סודאמריקנה)

 

רביעי 23.8

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 צ'לטנהאם – ווסטהאם (גביע הליגה)  

 

ספורט2HD

19:55 הסופרקאפ הגרמני בכדוריד – לא סופי

03:40 (בין רביעי לחמישי) נסיונאל – אסטודיאנטס (שמינית גמר סודאמריקנה)

 

חמישי 24.8

ספורט1 + ספורט1HD

19:45 (20:00 KO) מכבי ת"א – אלטאך (פלייאוף הליגה האירופית, גומלין)

 

ספורט2HD

21:00 דיימונד ליג, ציריך

03:40 (בין חמישי לשישי) ליברטאד – סנטה פה (שמינית גמר סודאמריקנה)

ספורט 3HD

שעה? אליפות אירופה בכדורעף גברים – לא סופי


 

שישי 25.8

ספורט1 + ספורט1HD

14:00 הגרלת שלב הבתים של הליגה האירופית

19:25 גרויתר פורת – אינגולשטאט (כהן)

21:25 קלן – המבורג

06:00 (בין שישי לשבת) גלורי קיקבוקסינג, שיקאגו


 

ספורט2HD

21:40 בריסטול סיטי – אסטון וילה

ספורט 3HD

16:30 בארסה TV

ספורט 4HD

שעה? אליפות אירופה בכדורעף גברים – לא סופי

 

 

 

שבת 19.8

ספורט 3HD

02:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר טורניר סינסינטי, טניס

 

ראשון 20.8

ספורט1 + ספורט1HD

19:55 פורטו – מורירנסה

 

רביעי 23.8

ספורט2HD

19:55 הסופרקאפ הגרמני בכדוריד

 

חמישי 24.8

ספורט 3HD

18:25 בולגריה – רוסיה (אליפות אירופה בכדורעף גברים)

21:25 פולין – סרביה (אליפות אירופה בכדורעף גברים)

 

שישי 25.8

ספורט 4HD

21:25 גרמניה – איטליה (אליפות אירופה בכדורעף גברים)

בדוק גם

יח"צ: הוט מובייל החלה במכירה מוקדמת של אייפון X

HOT Mobile  התחילה במכירה מוקדמת של מכשירי iPhone X באמצעות אתר האינטרנט של החברה החל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *