יום שבת , נובמבר 25 2017
Home / כללי / מכירת כרטיסים מוקדמת ל"ולריאן"
ולריאן ועיר אלף הכוכבים, 20.7 בקולנוע

מכירת כרטיסים מוקדמת ל"ולריאן"

מכירה מוקדמת ללהיט הענק החדש של הבמאי לוק בסון

"ולריאן ועיר אלף הכוכבים" הוא ההפקה היקרה ביותר שנעשתה באירופה. אחראי לה היוצר הצרפתי לוק בסון, הבמאי הצרפתי המצליח ביותר בשנים האחרונות. התגובות הנלהבות מההקרנות הראשונות בארה"ב גלשו במהרה לרשתות החברתיות ויצרו באזז אדיר לקראת יציאתו לאקרנים ב-20 ביולי. לכן הוחלט בחברת ההפצה פורום פילם לצאת במכירה מוקדמת של כרטיסים לאחד מלהיטי הקיץ הגדולים.

מכירת הכרטיסים המוקדמת תחל בשעה 12:00 ביום רביעי, 12.7 בכל בתי הקולנוע של רשת רב חן ויס פלנט ובבתי הקולנוע של רשת סינמה סיטי ופרימיום סינמה כרמיאל.

את הכרטיסים ניתן להזמין בקישור הבא: http://valerian.co.il/

 

 

 

VALERIAN_TT-HEB-ship-left- SOFI

 

 

אחרי יותר מעשור, לוק בסון ("האלמנט החמישי", "לאון", "לוסי") מגשים חלום ומביא אל המסך הגדול את הנובלה הגראפית "ולריאן ועיר אלף הכוכבים", בעיבוד מודרני של הסאגה המפורסמת מעולם המדע הבדיוני.

במאה ה-28, ולריאן (דיין דהאן) ולורלין (קארה דלווין), הם צוות של שני סוכנים מיוחדים של ממשלת הטריטוריות האנושיות. הם יוצאים למשימה בפיקודו של שר ההגנה (קלייב אוון) אל תוך העיר אלפא, המאגדת בתוכה תושבים מאלפי גלקסיות הפזורות ביקום, אשר התאגדו יחד על מנת לחלוק ידע, אינטליגנציה ותרבות אחד עם השני. יש מסתורין האופף את מרכזה של אלפא, כוח אפל המאיים על הקיום השלו של עיר אלף הכוכבים. ולריאן ולורלין חייבים לצאת למרוץ לזיהוי האיום ולהציל לא רק את אלפא, אלא את עתיד היקום כולו.

שחקנים: דיין דהאן, קארה דלווין, איתן הוק, קלייב אוון, ריהאנה ועוד

בדוק גם

יח"צ: החללית הישראלית בסכנה

החלום הישראלי הלאומי בסכנת סגירה: פרויקט בניית החללית הישראלית הראשונה נמצא בנקודה קריטית: שלושה שבועות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *