יום שני , יולי 16 2018
Home / טלויזיה / "הטוב מכולם" חוזרת
הטוב מכולם, רשת, צילום : ינאי יחיאל,

"הטוב מכולם" חוזרת

"הטוב מכולם" בהנחיית אברי גלעד חוזרת לעונה שנייה – אך שונה

רוסלנה רודינה , טום באום, דודו ארז מיכל מנור ומשפחת טובים יבואו לגלות עם אברי האם חוכמת ההמונים תעמוד במבחן הישראלי-משפחתי

החל מיום חמישי ה 13 ביולי בשעה 21:40 מיד לאחר שנות ה- 80  ב"רשת"

 

העונה השנייה של "הטוב מכולם" תעלה לשידור ביום חמישי ה 13 ביולי ב"רשת", והיא תתמקד בחיים שלנו כאן, בישראל. לצד המנחה אברי גלעד, ייכבו גם רוסלנה רודינה השורדת הדוגמנית והשחקנית , טום באום מנחה הטלוויזיה האהוב, הקומיקאי והשחקן דודו ארז,  כתבת הטלוויזיה מיכל מנור ואומן הסטנד אפ הסוחף אמירם טובים ומשפחתו.

חיי היומיום הישראלי הופכים לסדרה של שאלות באמצעות ניסויים חברתיים, סקרים, משאלים וסרטונים של משפחות וילדים. התכנית תבדוק שאלות בסגנון  – כמה טיפ אנחנו משאירים? מה המאכלים האהובים על הישראלים? כמה זמן אנחנו שורפים בפקקים? ועד כמה אנחנו מכירים את נבחרי הציבור שלנו?

משפחה אחת באולפן מתמודדת מול חכמת ההמונים של הקהל באולפן בשורה של שאלות ותנסה לשמור על הכסף שבקופה. בשאלה האחרונה, הטוב ביותר מהקהל מתחרה מול המשפחה על הסכום שנותר.

רוסלנה רודינה מצטרפת ל"הטוב מכולם" ותיקח חלק בסדרת משימות אקסטרים מרהיבות בהילוך גבוה. השאלות של רוסלנה עוסקות במהירות, תאוצה וגובה וגם בהרגלים ישראליים מוכרים ששווים בדיקה. בין השאלות: מה יקרה לדופק של רוסלנה אחרי קפיצה מעשרים מטר? כמה זמן לוקח למכונית להשלים מסלול מירוצים… ברוורס, וגם – מה קורה לנו כשאנחנו מסמסים תוך כדי נהיגה או שותים לפני שנוהגים? לא מומלץ לנסות את זה לבד וזה לא לבעלי לב חלש.

טום באום יבדוק את נושא האוכל והישראלים- האם אנחנו אנשים של חריימה  או גפילטע פיש?  כמה היינו חוסכים על מזון אם היינו מוותרים על טייק אווי  ואיך אפשר בלי השאלה  הקיומית: האם אנחנו מעדיפים ארטיק שוקו -שוקו או שוקו – בננה?

דודו ארז יבדוק את הישראלים בשורה של שאלות ידע, בסגנונו הידוע ויבין עד כמה הישראלים מכירים את 12 השבטים, מי מאיתנו מבדיל בין אופיר אקוניס לדני דנון או האם אנחנו יודעים משהו על יום הכרזת המדינה.

מיכל מנור  תצא לבדוק שורה של סוגיות חברתיות ותבדוק אם נהיה מוכנים להיפרד מהסמארטפון, כמה אנחנו רושמים בצ׳ק לחתונה והאם אנחנו משקרים בקופת אקספרס בסופר.

משפחת טובים – הסטנדאפיסט אמירם טובים, אשתו וילדיו יציגו לנו בכל שבוע סוגיה אחרת בדילמות המשפחתיות הכי ישראליות: מי מנהל את הכסף בבית הגבר או האישה, כמה שעות ביום אנחנו מרשים לילדים לראות טלוויזיה, האם האבות חברים בקבוצת ווטסאפ של הגן או הכיתה והאם אנחנו מוכנים לקנות לילדה סמרטרפון בכיתה ב. 

 

 

 "הטוב מכולם" נמכרה לפני כשלושה למקסיקו לחברת Tv Azteca, זו חברת תקשורת השנייה בגודלה במקסיקו .

בבעלותה שתי רשתות טלוויזיה ארציות  –  Azteca 7 and Azteca Trece.

 

מדי שבוע אברי גלעד ייפגש עם ילדים ויבדוק עד כמה הם מכירים חפצים מהעבר במסגרת "הכיתה של אברי". האם הילדים של היום יבינו מה זה סיפולוקס? גרמופון? מכונת כתיבה? 

 

בתחילת המשחק נמצאים  בקופה 70 אלף שקלים. מטרת המשפחה היא לשמור על הכסף, בעוד הקהל באולפן מנסה לנגוס מהקופה ולזכות בכסף. בכל סיבוב נשאלת שאלה שבסופה בני המשפחה עונים, כל אחד את תשובתו, מבלי להתייעץ. ובמקביל האנשים  שנמצאים בקהל עונים .

אם התשובה של אחד מבני המשפחה הייתה קרובה יותר לתשובת האמת מאשר התשובה הממוצעת של הקהל ("חוכמת ההמונים"), הכסף נשמר בקופת המשפחה. אם התשובה הממוצעת של הקהל תהיה  קרובה יותר לתשובת האמת, האיש בקהל שענה קרוב ומהר יותר לתשובת האמת זוכה ב-5,000 שקלים.

בשאלה האחרונה יעלה לבמה אחד מהקהל ששקלול תשובותיו במהלך המשחק היה הטוב יותר עליו להתמודד מול הממוצע של בני המשפחה. מי שתשובתו קרובה יותר לתשובת האמת – היחיד או הממוצע המשפחתי – זוכה בכסף שנותר בקופה.

 

עורך: רונן וודלינגר

 

 

 

בדוק גם

חדשות טלוויזיה: מסלול המכשולים של קוין הארט

   קוין הארט ינחה את שעשועון מסלול המכשולים  TKO: Total Knock Out שיעלה במהלך הקיץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *