יום שני , יולי 16 2018
Home / כללי / האיש שאהב את הטלפון שלו יותר מדי
האיש שאהב את הטלפון שלו יותר מדי , מאת יובל אברמוביץ'

האיש שאהב את הטלפון שלו יותר מדי

ספרו החדש של יובל אברמוביץ' מהווה קריאת השכמה לכולנו

 

האיש שאהב את הטלפון שלו יותר מדי

יובל אברמוביץ'

איורים: ענבל שריד-בר שקד | עורכת: עטרה אופק | חדש בהוצאת "הרשימה"

 

יובל אברמוביץ', בספרו התשיעי, הוא האיש שאוהב את הטלפון שלו יותר מדי, יותר מאת עצמו, יותר מאת בנותיו, יותר מאת הוריו, יותר מאת ארצו. הוא האיש שמכור לצלצול, לרטט, לריגוש, ללייק, לשיתוף, לסמיילי, הוא האיש שמחובר לבטריה, שמחוברת לכבל, שמחובר למטען הנייד, שמחובר למטען הנייח, שמחובר למחשב, אבל חושש לאבד את החיבור ליקרים לו ביותר, חושש שאנשים יפסיקו לאהוב…

הטלפון מהווה חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו, לטוב ולרע. כניסת הטלפון החכם לחיינו הובילה לשינוי בתחומים רבים, כשהמרכזי והמשמעותי בהם הוא רמת הזמינות שלנו. הטלפון נותן לנו את האפשרות להיות זמינים 24 שעות ביממה, דבר שלא התאפשר קודם לכן. הזמינות הטוטאלית במקום אחד מייצרת באופן פרדוקסאלי חוסר זמינות במקומות אחרים.

"האיש שאהב את הטלפון שלו יותר מדי" הוא ספר מתנה לכל מי שקצת התאהב בטלפון שלו, למי שמכור, ולמי שבסכנת התמכרות, לילדים גדולים ולמבוגרים שהם קצת ילדים, לכל מי שאוהב את הטלפון שלו יותר מדי.

יובל אברמוביץ' הוא סופר שבאמתחתו שמונה רבי מכר, עיתונאי, שחקן, תסריטאי, מרצה ויזם. אבל יותר מהכול הוא עובד בלהגשים את החלומות שלו ועוזר לאחרים להגשים את שלהם. נכון להיום – קשה מאוד למצוא בישראל אדם שלא יודע מהי "הרשימה" שלו. רבים מעידים שהוא פתח להם את הדלת להגשמה עצמית ועזר להם להגשים את חלומותיהם.

 

"בוקר אחד התעורר האיש וגילה על הכרית שלידו פתק:

“הלכתי למצוא איש שיאהב אותי

כמו שאתה אוהב את הטלפון שלך”

 האיש הביט בפתק במבוכה.

כבר שנים לא קרא פתק כתוב בעט על נייר, בכתב יד מחובר.

האיש צילם את הפתק במצלמת הטלפון והגדיל

לוודא שהוא קורא נכון

ואחרי שקרא אותו חמש פעמים,

שלח לאהובתו את הצילום עם סמיילי מבולבל"

(מתוך הספר)                            

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *