יום רביעי , מאי 23 2018
Home / טלויזיה / שיחת בנות
שיחת בנות, באדיבות הוט8

שיחת בנות

מקורשיחת בנות

שני עד רביעי, החל מה- 17.07, בשעה 21:00 ב- HOT8 וב-HOTVOD

שידור נוסף במוצ"ש 22.07 החל משעה 21:00 – כל הפרקים ברצף.

 

הסדרה המקיפה ביותר שנעשתה על קהילת הטרנסג'נדריות בישראל: שלושת פרקי הסדרה מביאים אל המסך צילום אותנטי של עשר ארוחות ערב ביתיות, שנערכו ברחבי הארץ. כל ארוחה צולמה בבית אחר, במקום אחר בארץ, ובכולן המארחת היא אישה טרנסית, שהזמינה נשים שונות אל ביתה להתארח. רובן הגדול טרנסיות בעצמן.

 

הנשים אירחו בבתיהן הפרטיים, לארוחות ערב שצולמו עם נוכחות של מינימום אנשי צוות. במצלמה אחת, כמעט ללא תוספת תאורה. אין בסדרה "טסטות", ראיונות מאחורי הקלעים או הוראות בימוי. הסדרה מתעדת את השיחות כפי שהתקיימו. מה שמתקבל הוא שיח חדיש, מעניין ובלתי מתחסד של נשים עם נשים על נשים שבו מתערבבים ללא פילטר אהבה, בדידות, יחסים, כסף, מין, סמים, זנות, גברים, נשים, זין, כוס, כח, משפחות, הורים, ילדים, בתי חולים, ישראל ומה לא.

 

"שיחת בנות" מציגה פסיפס אנושי מרתק של נשים חזקות, מעניינות וחכמות, שמגיעות מכל קצוות החברה הישראלית. מפסגת ההיי טק והאקדמיה ועד עובדות תעשיית המין. הפגישות ביניהן מנתצות את הסטיגמות המקובלות על החברה הטרנסית ונותנות לקהילה אפשרות להציג את עצמה באור חדש, כפי שהיא, במילים שלה.

 

אורי סלעי ("ערסים ופרחות, האליטות החדשות", "אייל גולן קורא לך", "אימז ואבאז", "לרקוד עם דמעות בעיניים") יצר את הסדרה החדשה שמכילה שלושה פרקים ומתעדת נשים בעלות קול ייחודי שטרם נשמע כך על המסך. זה הרגע שלהן.
ישראל 2017

 

במאי: אורי סלעי

מפיק: גיל סימה

בדוק גם

ספיישל לואי ת'רו- השבוע בהוט8

  לואי ת'רו: סרט הסיינטולוגיה שלי MY SCIENTOLOGY MOVIE       זה לא "עוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *