יום חמישי , יוני 21 2018
Home / טכנולוגי / וידאו: היכונו לפרטנר טי וי
איציק בנבנישתי מנכ''ל פרטנר. צילום יח'צ

וידאו: היכונו לפרטנר טי וי

הודעה מטעם חברת פרטנר:

מנכ"ל פרטנר בכנס החדשנות של איגוד השיווק:
שירות Partner TV יושק בעוד שבועות בודדים; הפיילוט הפנימי בעיצומו ויושלם בקרוב

איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר, פתח הבוקר (ב') את כנס החדשנות של איגוד השיווק בתל אביב, וחשף כי שלב הפיילוט הפנימי של שירות הטלוויזיה של פרטנר, Partner TV, נמצא בעיצומו, ויושלם בעוד שבועות בודדים, עם השקת השירות.
עד כה חשפה פרטנר כי השירות שיושק עד סוף המחצית הראשונה של 2017, יבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד TV מבית גוגל. בנבנישתי, שדיבר על יתרונות מערכת זו בעולם של תוכן אינסופי שזמין באינטרנט, נתן גם הצצה ראשונה לבאי הכנס לשפה העיצובית של שירות הטלוויזיה Partner TV.
איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר: "שירות Partner TV המבוסס על פלטפורמת האנדרואיד TV מבית גוגל, הוא היחיד שמאפשר לעבור מעולם של חבילות תוכן סגורות ומיושנות אל עולם ללא מגבלות תוכן, ולצד זאת, להמשיך ליהנות מחוויית הטלוויזיה הנוחה והמוכרת. הממשק שלנו הותאם במיוחד לצופה הישראלי, שאוהב לזפזפ וליהנות מתפריטים וממידע עשיר, וכמנוי פרטנר TV, יוכל להכניס אל תוך החוויה הזו גם תוכן חיצוני על פי בחירתו".
בנבנישתי הוסיף כי "אנחנו גאים להיות הראשונים בישראל שמשיקים טלוויזיה רב-ערוצית על גבי פלטפורמת אנדרואיד TV, שפותחה בשיתוף עם גוגל. בארץ, קיימות כבר אפליקציות שמתאימות לפלטפורמת אנדרואיד TV ולסטרימרים, ואלו כמובן יפעלו באופן מושלם גם על גבי הממשק הפתוח של Partner TV. הצופה הישראלי יפגוש בעוד מספר שבועות את השילוב האידאלי בין טלוויזיה מסורתית לתוכן מתקדם וצפייה על גבי האינטרנט, בלי להיות מוגבל לחבילה סגורה, ובלי להתפשר על צפייה באמצעות אפליקציות".

בדוק גם

הנשיא טראמפ: שערוריית הילדים- המגישים והפרשנים יוצאים לקרב

אחרי שהמערכת הפוליטית בארצות הברית לא הגיבה חזק מספיק לשערוריית הפרדת ילדי המהגרים מהוריהם והחזקתם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *