יום שישי , מאי 25 2018
Home / כללי / שמחה בלב
שמחה בלב מאת מארי קונדו

שמחה בלב

"המומחית העולמית לסידור וארגון הבית, ששיגעה את העולם בספרה 'סוד הקסם היפני', חוזרת עם עוד ספר מעורר השראה." People

 

ספר ההמשך לרב המכר הענק "סוד הקסם היפני":

שִׂמחה בלב

מארי קונדו

מאנגלית: אורית בן זאב | חדש בהוצאת אחוזת בית

 

 

"שמחה בלב", רב המכר החדש של ה"ניו יורק טיימס" ממשיך בדיוק בנקודה שבה הסתיים רב המכר הבינלאומי "סוד הקסם היפני", שהיה לסנסציה עולמית וגרם למיליוני אנשים לשנות את חייהם ולחולל מהפכה בביתם. במדריך מפורט, מאויר ומאיר עיניים, מלמדת קונדו את קוראיה איך ליישם את עקרונות השיטה המהפכנית שלה, אחת ולתמיד, ומספקת מגוון גדול של עצות והנחיות מועילות למי שמבקשים להעמיק בשיטה. לפי שיטת קון-מארי, אם תסדרו את הבית נכון ובפשטות רק פעם אחת, לא תצטרכו לעשות זאת שוב לעולם, והשינוי שיתחולל בביתכם יוביל לשלל שינויים חיוביים בחייכם.

"שִׂמחה בלב: אמנות סידור הבית – המדריך המעשי" הוא אוצר של ממש עבור מי שקראו את "סוד הקסם היפני" ומבקשים לערוך מרתון סידור בביתם.  שיטת קון-מארי מבוססת על סידור וארגון מחדש של הבית על פי קטגוריות פריטים, וב"שִׂמחה בלב" קונדו מפרטת את עקרונות תורתה עד למרכיביה הקטנים ביותר. מה לעשות עם פריטים שימושיים שאינם מעוררים שמחה? כיצד לנהוג במזכרות סנטימנטליות שתופסות מקום? מה לעשות עם בגד שאתם ממש אוהבים אבל אין לכם לאן ללבוש? "שִׂמחה בלב" עונה על שאלות אלה ועל רבות אחרות, ועושה זאת בפשטות, בבהירות ובעזרת איורים שמקלים על הבנת הפעולות.

בין השאר, קונדו מלמדת את קוראיה שיטות קיפול של בגדים, החל מחולצות פשוטות, דרך בגדי חורף עבים וכלה בפריטי הלבשה תחתונה. היא גם מציעה שיטות אחסון יעילות ופתרונות אחסון מקוריים, ומעניקה טיפים חשובים בסידור ספרים, ניירות, ותצלומים.

 

מארי קונדו, יועצת יפנית שמתמחה בארגון וסידור חללי מגורים, נבחרה בשנת 2015 לאחת ממאה האנשים המשפיעים ביותר בעולם של מגזין "טיים". בספרה הקודם, "סוד הקסם היפני" (אחוזת בית, 2016) היא שיכללה את אמנות סידור הבית לשיטה מדעית, אותה היא מכנה "שיטת קון-מארי". הספר שהה ברשימת רבי המכר של "הניו יורק טיימס" 99 שבועות, תורגם ליותר מ-40 שפות והפך ללהיט בכל מקום שאליו הגיע. גם בישראל שהה "סוד הקסם היפני" בראש רשימות רבי המכר במשך שבועות רבים. "שִׂמחה בלב", ספר ההמשך של "סוד הקסם היפני", הפך אף הוא לרב מכר בינלאומי מיד עם צאתו.

 

"אם 'סוד הקסם היפני' היה מבוא לפילוסופיה הרדיקלית של מארי קונדו, הרי שהספר החדש, 'שִׂמחה בלב', צולל עמוק לפרטים… התוצאה בלתי נמנעת: בית – וחיים שלמים – שמעוררים שִׂמחה בלב." ArchitecturalDigest.com

"המשימה של קונדו היא לעזור לנו לזהות מה מביא שִׂמחה לחיינו ולייצר יותר שִׂמחה." Los Angeles Times

בדוק גם

אני כותבת לךָ מטהראן

בשנת 1998 עיתונאית בת עשרים ושלוש מגיעה מפריז לביקור בן שבוע ימים באיראן, ונשארת שם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *