יום שלישי , יוני 19 2018
Home / כללי / תוכנית המוח הלבן לחיים
תוכנית המוח הלבן לחיים מאת ד"ר דיוויד פ. פרלמוטר בשיתוף קריסטין לוברג

תוכנית המוח הלבן לחיים

"אם כולם היו עוקבים אחר תכנית המוח הלבן לחיים, הייתה מתרחשת ירידה דרמטית בהשמנה, סכרת, סרטן, דמנציה, דלקת פרקים- בקיצור, העולם היה מקום טוב יותר." ד"ר דייל בדרסן, פרופסור ומנהל מחקר אלצהיימר באוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס

שיפור ביצועי המוח, הורדת המשקל ובריאות אופטימלית:

תוכנית המוח הלבן לחיים

מאת מחברי רבי המכר של "הניו יורק טיימס" "מוח לבן" ו-"Brain Maker"

ד"ר דיוויד פ. פרלמוטר בשיתוף קריסטין לוברג

מאנגלית: ענבל שגיב-נקדימון | חדש בהוצאת דיונון

ד"ר דיוויד פרלמוטר שינה את האופן שבו מיליוני אנשים ברחבי העולם מבינים את בריאותם – ומטפלים בה. כיום אנחנו יודעים איך פוגע הגלוטן במוח ומדוע עדיפה תזונה דלת פחמימות, עתירת שומן וסיבים ועם כמות מוגבלת של חלבונים. אבל איך בדיוק מיישמים את השינויים האלה בחיי היום-יום, ומה עוד אנחנו יכולים לעשות כדי למנוע מחלות, להפחית או לבטל מצבים כרוניים, להוריד משקל, ולהוסיף שנים איתנות ופרודוקטיביות יותר לחיינו?

קרוב לשלוש שנים אחרי שחולל מהפכה עולמית עם ספרו "מוח לבן" שהציע גישה חדשנית לבריאות חיונית, ומכר למעלה ממיליון עותקים ברחבי העולם, חוזר דיוויד פרלמוטר ומגיש לנו את תוכנית המוח הלבן לחיים – המדריך הרשמי המלא לחיים שיאפשרו לנו לתכנת מחדש את הקוד הגנטי שלנו, מדריך מקיף ומעשי הכולל מתכונים, המעניק לקוראים תכנית פעולה מובנית כיצד להוריד את הסיכוי לפגיעה מוחית תוך כדי הנאה ממגוון יתרונות נלווים כגון ירידה במשקל, הקלה על מיחושים כרוניים ותחושה פיזית כללית של נעורים והתחדשות.

ד"ר דיוויד פרלמוטר הוא נוירולוג מוסמך וחבר במועצת התזונה האמריקאית. בשנת 2002 קיבל ד"ר פרלמוטר את פרס לינוס פולינג על גישותיו החדשניות להפרעות נירולוגיות ובנוסף זכה בפרס דנהם הרמון על עבודתו פורצת הדרך ביישום ידע מדעי על רדיקלים חופשיים ברפואה קלינית. רואיין בתכניות רדיו וטלוויזיה רבות כמו לארי קינג, אופרה וב-CNN. הוא כתב שבעה ספרים, ביניהם "מח לבן" שיצא לאור ב-27 שפות.

"בספרו תוכנית המוח הלבן לחיים משלב ד"ר פרלמוטר את מומחיותו הקלינית, תובנות לגבי ההתפתחויות המדעיות העדכניות ביותר והבנה אנושית אדירה ונותן מרשם רב השפעה לבריאות המוח"  ד"ר דיוויד ס. לודוויג, פרופסור בבית הספר לרפואה של הרווארד ומחבר "תמיד רעב?"

264 עמ' | 79 ש"ח

בדוק גם

חגיגת ספרות להט"בית בהוקרה לפטרישיה הייסמית'

שבוע ספרות להט"בית בהוקרה לפטרישיה הייסמית' לכבוד צאתו לאור של הרומן קרול מאת פטרישיה הייסמית' …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *