יום שבת , מאי 26 2018
Home / כל מה שמסביב / אדם צעיר
אדם צעיר

אדם צעיר

"מזמן מזמן לא הייתה פינת חמד כזאת כמו גיליונות 'אדם צעיר'.

הילדים ראויים לעיתון כזה והעיתון ראוי לקוראים סקרנים וצמאים."

שלומית כהן-אסיף, סופרת ומשוררת

אדם צעיר – עיתון לילדים

בעריכת סופרת הילדים רינת פרימו

והפעם, גיליון 43 בנושא: שפעת

מאייר הגיליון: אלירן הרוש

"והנה מגיע הרגע החגיגי. הרגע שבו אבא מסתכל על מד החום ומכריז שכן, יש חום. ואז ברור שנשאר בבית ונהיה מסכנים ונישן המון (איך פתאום חשוך בחוץ? הרגע היה בוקר) ונרעד מתחת לשמיכה העבה ונשתה תה… ואז, אחרי כמה ימים, נתעורר בבוקר ונרגיש שזהו, נגמר. אנחנו בריאים. גדלנו בעוד מחלת חורף אחת."

(רינת פרימו, עורכת הגיליון)

מה אנחנו באמת יודעים על חיידקים? איך אפשר לסייע לגוף שלנו להחלים? והאם אתם היפוכונדרים? גיליון 43 של אדם צעיר בנושא שפעת עונה על השאלות הללו ומרחיב את אופקיהם של הילדים באמצעות כתבות מעניינות, סיפורים קצרים, חידות ושעשועונים. בין היתר תמצאו בגיליון: ראיון מיוחד עם רופא ילדים, סיפור על שפעת שלא יותיר אף מד-חום אדיש, מדור בישול שמוקדש לשיפור מערכת החיסון ופרק נוסף של "היה היו", סיפור בהמשכים מאת רינת פרימו.

אדם צעיר הוא עיתון ילדים חודשי "כמו פעם": קסום, תמים, אינטליגנטי ואיכותי. הירחון פונה ללבבות הצעירים (גילאי 6-12) ומזמין אותם למסע חווייתי בעקבות נושא שמתחלף בכל חודש. ויקינגים, בלשים, מסע בזמן, המצאות, קרקס ונושאים רבים נוספים כבר נבחרו בקפידה כדי שיובילו את הילדים לחוויית קריאה ייחודית. כתב העת מאופיין באיכות נייר והדפסה ברמה גבוהה, והפורמט קשיח ויציב ולכן נוח לאחיזה לאצבעות הקטנות.

בתקופה בה ילדות תמימה היא עולם הולך ונעלם, בשל השלכות תקשורת ההמונים וריבוי המסכים, אדם צעיר מספק מפלט של דמיון. העיתון מזכיר לקוראים כמה כיף להיות ילד ומעניק להם כלים לפיתוח עולם פנימי עשיר וכוחות פנימיים שילוו אותם במהלך חייהם. זהו עיתון הילדים היחיד שנערך על ידי סופרת ילדים והוא נטול פרסומות ותוכן שיווקי. התוכן החינוכי מאפשר לקהל הצעיר ללמוד מתוך שמחה והתלהבות, והגיליון נשאר תמיד רלוונטי. הגיליונות המושקעים מכילים סיפורים קצרים, כתבות, פעילויות, שעשועונים וחידות, קומיקס, מדור טיולים, מדור בישול ועוד.

המחיר למינוי הוא 47 ש"ח לחודש, ללא התחייבות, ולמצטרפים חדשים ארבעה חודשים ראשונים

ב-99 ש"ח. כמו כן, קיים מינוי ייחודי למוסדות חינוך וספריות בעלות של 390 ש"ח לשנה בלבד.

אתר אדם צעיר: http://www.adamtsair.co.il/ | האתר מהווה מקור מידע להורים והוא מציע מבחר גדול של מאמרים על עידוד קריאה בקרב ילדים וכן סיפורים מגיליונות העיתון.

בדוק גם

סבא וסבתא

מי הם הסבים והסבתות "החדשים"? עיתון הילדים אדם צעיר מקדיש את הגיליון לשרטוט דמויות רחוקות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *