יום שבת , מרץ 24 2018
Home / כללי / חדשות טלוויזיה: V , גוסיפ, אבודים, המעודדת מתקלחת בשמפניה ועוד

חדשות טלוויזיה: V , גוסיפ, אבודים, המעודדת מתקלחת בשמפניה ועוד

1.   השבוע שודר באמריקה הפרק הרביעי בגירסה החדשה של V וכעת יוצאת הסדרה לפגרה ארוכה, עד לסיום חורף 2010 . על השיבוץ הבעייתי כבר דיברנו בעבר: איך אנחנו אמורים להתחבר לסדרה , אחרי שצפינו בארבעה פרקים בלבד שלה?

אבל מה שאולי יעודד את יוצרי V הם הנתונים הבאים: מסתבר שבחישוב הצפייה ב-V באמצעות ממירים מקליטים שבוצע על ידי "דירוג נילסן" נרשמה עלייה מרשימה בנתוני הצפייה בפרק הבכורה.

שני מיליון וארבע מאות אלף צופים נוספו לנתון הצפייה המקורי של V ( 13.9 מיליון בערב הבכורה ) לאחר חישוב הממירים המקליטים. מרשים, מרשים ביותר.

עוד פרטים כאן .


2.   בלייק לייוולי, הלא היא סרינה היפהפיה מ"גוסיפ גירל"/"אחת שיודעת" , תגיש את "סאטרדיי נייט לייב" בחמישה בדצמבר! כבוד! האם היא תעשה עבודה טובה יותר מג'נוארי ג'ונס?

3.   אני מנסה להיזכר במקרה דומה מהשנים האחרונות ולא מצליח. אחרי שביטלה את הדרמה הרפואית TRAUMA   בשל רייטינג נמוך , החליטה רשת NBC   לבטל את הביטול. בשבוע שעבר היא הזמינה שלושה פרקים חדשים לסדרה, בתירוץ שבשבועות האחרונים נתוני הצפייה בה השתפרו.

הסיבה האמיתית היא כנראה מחסור בתכנים מקוריים. אלוהים ישמור.


4.   רשת הכבלים בייסיק האמריקנית USA  הודיעה על הזמנת עונה חמישית לסדרת הדרמה הקומית PSYCH   , המשודרת בארץ ב-יס בשם "בשידור חוקר".

5.   הנה קטע וידאו עם השחקנית היידן פנטייר, הלא היא המעודדת קלייר מ"גיבורים". שימו לב למקלחת השמפניה שלה. האם עכשיו בא לכם לחזור ולצפות בהירוז?
6.   והנה פרומו לעונה האחרונה של אבודים, שהוקרן בסוף השבוע האחרון בבתי הקולנוע באמריקה. גם הפעם אין וידאו חדש אלא רק חומרים ממוחזרים

בדוק גם

היה שלום, "בוזו הליצן" R.I.P. BOZO THE CLOWN

הבדרן והשחקן פרנק אברוך מת השבוע והוא בן 89. עיקר תהילתו ? בתפקיד הליצן האהוב …

No comments

  1. הוזמנה גם עונה רביעית ל Burn Notice – סוכן מחוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *